Telewizor LED HD Ready LG 32LJ510U

Telewizor LED HD Ready LG 32LJ510U

Typ: LED (LCD)

Format HD: HD Ready

Rozmiar wyświetlacza, w calach: 32

Rozdzielczość: 1366×768

Smart TV: Brak

Wsparcie: Brak

Technologia odbioru sygnału: DVB – C; DLNA; DVB-T2; DVB-S2

Wymiary z podstawą, cm (Wxwxg): 47, 2×73, 9×16, 8.

opis

Telewizor LED LG 32LJ510U wyposażony jest w 32-calowy ekran o rozdzielczości 1366×768 pikseli, zapewniający wyraźny, szczegółowy obraz o żywych, bogatych kolorach. Technologia Resolution Upscaler poprawia przychodzący sygnał wideo, jeśli jego jakość nie jest zgodna ze standardem HD, a system redukcji szumów skutecznie eliminuje wszelkie zakłócenia i zniekształcenia. Telewizor można zamontować na wygodnym stojaku dołączonym do zestawu lub umieścić na ścianie za pomocą uchwytu VESA (sprzedawanego oddzielnie).

Dźwięk przestrzenny

System audio tego modelu obsługuje technologię Virtual Surround, dzięki której dźwięk staje się przestrzenny, jak najbardziej realistyczny. Pomaga to widzowi wyobrazić sobie uczestnika wydarzeń odbywających się na ekranie.

Podłączanie urządzeń zewnętrznych

Złącze USB umożliwia podłączenie dysku flash USB lub zewnętrznego dysku twardego do odtwarzania filmów, muzyki i zdjęć. Również twórcy przewidziane port HDMI, aby podłączyć konsolę do gier, odtwarzacz DVD lub inne kompatybilne urządzenie i przesyłać wysokiej jakości wideo i audio za pomocą jednego kabla.