Bezprzewodowa mysz A4Tech G10-730F-1 Plaid Black

Bezprzewodowa mysz A4Tech G10-730F-1 Plaid Black

Mysz Typ: optyczne

Połączenia: Bezprzewodowy

Typ połączenia: Radio Kanał

Liczba przycisków: 6

Ustawienie czułości myszy: tak

Programowalne przyciski: tak

Podświetlenie: brak

Waga, w gramach: 80.

opis

A4Tech G10-730F-1 to Wielofunkcyjna bezprzewodowa mysz, która może być używana do codziennej pracy z komputerem lub laptopem, sterowania odtwarzaniem plików multimedialnych, prezentacji, gier. Działa dobrze na wszystkich powłokach, nawet miękkich i nierównych. Programiści przewijali kółko, zapewniające szybką i dokładną nawigację zarówno w kierunku pionowym, jak i poziomym.

Odbiornik Bluetooth jest używany do nawiązywania połączenia między myszą a laptopem lub komputerem. Zasięg sygnału wynosi około 15 metrów, dzięki czemu urządzenie może służyć jako pilot zdalnego sterowania podczas oglądania filmów lub prezentacji.

Ochrona przed kurzem i wilgocią

Charakterystyczną cechą myszy jest całkowicie szczelne dno. Dzięki temu może być stosowany w trudnych warunkach, np. w pomieszczeniach o dużej wilgotności lub dużej zawartości pyłu w powietrzu.

Zmiana rozdzielczości czujnika

Rozdzielczość myszy można zmieniać w zakresie od 800 do 2000 dpi, dostępnych jest pięć trybów. Dzięki temu można łatwo dostosować urządzenie do specyfiki monitora, który jest używany do pracy lub do zadania, przed którym stoisz.