Klawiatura Do Gier A4tech Bloody B120

Klawiatura Do Gier A4tech Bloody B120

Klawiatura typu: Gaming

Klucz typ mechanizmu: membrana

Połączenia: przewodowy

Liczba klawiszy: 104

Przewodowy Interfejs połączenia: usb

Kompatybilny z Microsoft Windows: Tak

Materiał obudowy: Plastik

Wodoodporna obudowa: tak.

opis

A4tech Bloody B120 to klawiatura do gier, która zapewnia graczom wiele dodatkowych funkcji. Zapewnia standardowy układ i jednostkę cyfrową, dzięki czemu może być używana do pracy w razie potrzeby. Konstrukcja klawiatury jest starannie przemyślana. Ten model jest wyposażony w ukośne klawisze, które zmniejszają prawdopodobieństwo przypadkowego naciśnięcia, a podwójny system ochrony przed wilgocią jest przydatny, jeśli przypadkowo rozlejesz kawę, herbatę lub inny płyn. Klawisz spacji dla większej wytrzymałości otrzymał podwójne śruby, podwójne sprężyny i drążek kompensacyjny. Stabilne nogi zapobiegają wibracjom i zapobiegają przesuwaniu się klawiatury podczas gry.

Podświetlenie z regulacją jasności

Gracz może włączyć podświetlenie klawiszy: to nie tylko piękne, ale także daje możliwość pracy lub grać w ciemności. Jasność podświetlenia jest regulowana, można ją umieścić nie tylko w 100 %, ale także w 25 %, 50 % lub 75 %.

Windows key lock

Blokada klawiszy systemu Windows jest przydatną funkcją gry. Dzięki niej możesz być pewien, że podczas intensywnej wirtualnej bitwy nie wylecieć przypadkowo z gry.