Klawiatura Do Gier A4tech Bloody Q100

Klawiatura Do Gier A4tech Bloody Q100

Klawiatura typu: Gaming

Klucz typ mechanizmu: membrana

Połączenia: przewodowy

Liczba klawiszy: 104

Przewodowy Interfejs połączenia: usb

Kompatybilny z Microsoft Windows: Tak

Materiał obudowy: Plastik

Wodoodporna obudowa: tak.

opis

A4tech Bloody Q100 to klasyczna klawiatura do gier, która sprawia, że sterowanie działaniami postaci na ekranie jest szczególnie proste i skuteczne. Dzięki standardowemu układowi i obecności jednostki cyfrowej może być używany do pracy z tekstami i tabelami, pisania e-maili, komunikacji w czatach tekstowych. Ten model wykorzystuje responsywne klawisze membranowe, które zapewniają szybką transmisję poleceń.

Klawiatura łatwo łączy się z komputerem za pomocą kabla USB. Deweloperzy zapewnili ochronę przed wilgocią, więc przypadkowo rozlana herbata lub kawa nie zaszkodzi jej. Klawisze WASD dla większej wygody są powiększone i dodatkowo podświetlone kolorami.

Klawisze multimedialne

Za pomocą klawiszy multimedialnych można łatwo regulować odtwarzanie muzyki, na przykład zwiększać lub zmniejszać głośność, przełączać utwory. Nie trzeba otwierać okna odtwarzacza.

Podświetlenie obudowy

W tym modelu zaimplementowano boczne podświetlenie obudowy, dzięki czemu klawiatura wygląda szczególnie imponująco. Pozwala również wygodnie grać w słabo oświetlonym pomieszczeniu.