Słuchawki do gier ASUS ROG Strix Wireless Orange / Black

Słuchawki do gier ASUS ROG Strix Wireless Orange / Black

Kompatybilne platformy: PC; PlayStation 4

Do Gier: Tak

Typ połączenia: Bezprzewodowy

Typ konstrukcji: pełnowymiarowa

Akustyczna typu: zamknięty

Układ dźwiękowy: 7.1

Wsparcie dla iPhone: Daopis

Słuchawki Asus ROG Strix Wireless w kolorze czarnym pozwolą cieszyć się czystym dźwiękiem, zapewniają wysoką charakterystykę użytkownika, autonomię. Łączą w sobie technologiczność, ergonomię, estetykę. Można je kupić nie tylko fani gier o różnym stopniu trudności, ale także miłośników muzyki, dla których dźwięk jest bardzo ważnym parametrem.

Co oferuje producent

Firma „ASUS” dołączyła do grona swoich technologii technologicznych tym modelem słuchawek, które charakteryzują się wysokimi specyfikacjami technicznymi (na przykład Zakres częstotliwości wynosi 20-20000 Hz). Mają następujące cechy:

Możliwość pracy w trybie przewodowym i bezprzewodowym. W zależności od okoliczności gracz może podłączyć słuchawki do komputera za pomocą wyjmowanego gniazda 3,5 mm lub za pomocą technologii bezprzewodowej. Aby to zrobić, są one wyposażone w specjalny odbiornik przypominający Pendrive.

Odłączany mikrofon. W razie potrzeby podłącza się go przez gniazdo 3,5 mm. możliwość jego odłączenia zwiększa jego bezpieczeństwo i użyteczność.

Na lewym uchu słuchawek znajduje się sterowanie urządzeniem: przyciski zasilania, regulacja głośności, gniazda do podłączenia przewodu i mikrofonu.

Jako materiał nauszników stosuje się miękką, wysokiej jakości sztuczną skórę. Jest przyjemny w dotyku, zapewnia wygodne dopasowanie i wysoką izolację akustyczną.

Wbudowany akumulator pozwala na Bezprzewodowe Słuchawki do 8 godzin.