Zegarek mechaniczny Xiaomi CIGA Design Mechanical Watch Round Meteorite Black.

Zegarek mechaniczny Xiaomi CIGA Design Mechanical Watch Round Meteorite Black.

Nie, Ten zegarek nie ma inteligentnych funkcji. Żaden. Całkiem. Ale są one cenne, paradoksalnie, właśnie przez to. Kiedy na każdym kroku znajdują się gadżety, z których każdy musi być ładowany, podłączany i dostosowywany, piękny zegarek mechaniczny nabiera szczególnego romansu. Xiaomi nie tylko zaskoczył wszystkich wydaniem tego modelu, który otrzymał nagrodę iF Design Award, ale także wydaje się, że odzyskał zaufanie do chińskiego zegarka – jakość jest tutaj imponująca, a projekt stworzony przez Michaela Younga (Michael Young) – zdobywcę Red Dot i wielu innych prestiżowych nagród, jest zdumiewający.

Zegar jest jednocześnie minimalistyczny i wyrafinowany.

Mechanizm jest wyraźnie widoczny przez otwory w zwięzłej tarczy, uzupełniające liczne koła zębate. Na tarczy nie ma ani jednej cyfry, tylko logo studia CIGA Design i autograf. Szafirowe szkło, o grubości 1.3 mm, zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić nieskazitelny wygląd przez długi czas, a obudowa i bransoletka zegarka są wykonane ze stali 316L. bransoletka zegarka to metalowa siatka Shark Mesh. Jeśli właściciel tych zegarków chce rozważyć mechanizm bardziej szczegółowo-usuwając je, możesz podziwiać przez przezroczyste okno.

Zegarek Mechaniczny Xiaomi wykorzystuje automatyczny mechanizm Tianjin Seagull ST2551JK klasy AAA, wykonany na zamówienie dla Xiaomi. Podobnie jak w przypadku każdego mechanizmu automatycznego, nawijanie odbywa się podczas noszenia. Rezerwa mocy wynosi 30-40 godzin. Błąd mechanizmu wynosi od -15 do 30 sekund dziennie. Ze względu na neutralną konstrukcję i średnicę obudowy 45 Mm zegarek wygląda dobrze zarówno na męskim, jak i żeńskim ramieniu. Ale kąpiel w nich jest niepożądana: maksymalnie-wziąć prysznic.