Smartfon Google Pixel 3a XL 64GB Czarny.

Smartfon Google Pixel 3a XL 64GB Czarny.

Google Pixel 3a XL to doskonały wybór dla tych, którzy szukają nowoczesnego smartfona z dużym ekranem, który na pewno będzie wygodny w użyciu w ciągu najbliższych 2-3 lat, ponieważ wszystkie Pixel mają rozszerzone wsparcie od Google. Będąc uproszczoną wersją Pixel 3 XL, Gadżet nieznacznie stracił wydajność, a materiały Premium zostały zastąpione przez ciało, choć przyjemne, ale nieodłączne dla bardziej budżetowych urządzeń, ale w przeciwnym razie-to wciąż ten sam flagowy Pixel 3 XL!

Duży 6-calowy ekran z matrycą OLED, rozdzielczością 1080p i proporcjami 18: 9 zachwyca soczystym i kontrastowym obrazem. Trochę frustrujące jest to, że na Gorilla Glass „korporacja dobra” zdecydowała się zaoszczędzić, ale jak wszyscy wiemy, szkło ochronne lepiej jest trzymać w każdym razie. Tylna pokrywa Pixel 3a XL wykonana jest z tworzywa sztucznego, przy czym już z kilku metrów wizualnie odróżnić urządzenie od szkła Pixel 3XL można chyba w rozmiarze samego gadżetu (3a X nieco bardziej kompaktowy).

Aparat Google Pixel 3A XL nie różni się od „starszego brata”, a to, przypomnijmy, najwyższej klasy moduł, który znajduje się w czołówce Dxomark, wśród głównych chipów, które matryca Sony, szybki autofokus dual-pixel, a także Optyka świetlna. Nie zapominaj, że Pixel ma jeden z najlepszych algorytmów rozmycia tła portretowego. Chcę również zwrócić uwagę na wysoką jakość wideo 4K, które rejestruje smartfon. Charakterystyka przedniej kamery jest nieco skromniejsza, ale wciąż dość imponująca.

Funkcja active edge, która jest jednym z głównych układów linii Pixel, jest obecna w 3a XL, a za ochronę danych odpowiada już znany procesor bezpieczeństwa Titan M. smartfon można odblokować za pomocą odcisku palca, skaner znajduje się na tylnej okładce. Urządzenie otrzymało jednocześnie Złącze Audio Type – C i 3,5 mm. Pixel 3a XL nie otrzymał standardu ochrony przed wilgocią, chociaż łatwo wytrzymuje rozpryski i deszcz. W sklepie Biggeek możesz kupić Google Pixel z szybką dostawą w Moskwie, Moskwie i wszystkich miastach Rosji.